Объявление Продам самоопрокидывающийся контейнер Sopcontainer 6m3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/11
Место расположения:
Швеция Karlstad
Дата размещения:
24 апр. 2024 г.
Номер в стоке продавца:
1912713
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-04-29 13:23
Состояние
Состояние:
б/у
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rosthål, slitage och bucklor enligt bilder
Lockets gångjärn gått avReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas